+48 22 417 44 55 (56)

O nas

Spółka "KREATOR DOM DEVELOPMENT Paweł Siarkiewicz sp.k." powołana została do realizacji inwestycji mieszkaniowych polegających na budowie domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Firma "KREATOR DOM DEVELOPMENT Paweł Siarkiewicz sp.k." jest zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000385696.

"KREATOR DOM DEVELOPMENT Paweł Siarkiewicz sp.k." jest prężnie rozwijającą się firmą w branży budowlanej. Naszym celem jest realizowanie inwestycji na własnym gruncie w postaci kameralnych osiedli domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, przy zastosowaniu tradycyjnych oraz nowoczesnych technologii budowy. Nasze inwestycje powstają przy zastosowaniu materiałów budowlanych najwyższej jakości oraz przy zastosowaniu sprawdzonych technologii. Osiedla zlokalizowane są z dala od wielkomiejskiego zgiełku, umożliwiając jednocześnie szybki i wygodny dojazd do Centrum Warszawy.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w procesie projektowania, nasze osiedla charakteryzują się przestrzennością i optymalną funkcjonalnością. Na każdym etapie budowy zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy podlegają ścisłemu nadzorowi inwestorskiemu. Podstawowym celem, jaki stawiamy przed sobą jest zapewnienie naszym Klientom usług najwyższej jakości. Poczynając od analizy lokalizacji, projektów architektonicznych, a kończąc na sprawdzonych technologiach i materiałach budowlanych, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom i oczekiwaniom jakie stawiają nam Klienci. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala trafnie rozpoznać jego potrzeby i zaoferować produkt, którego szuka.

Więcej danych w dziale kontakt